Preskočiť na obsah
Marek Ďurana

Stavebníctvo

Marek Ďurana

Zemné práce

Obec
Lysica
Od roku
2011
IČO
46 259 449

Marek Ďurana

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
013 05 Lysica
Na trhu od
27. júna 2011
IČO
46 259 449
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

15
rokov na trhu
2011
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Marek Ďurana

Marek Ďurana – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Lysica. Podniká od 27. júna 2011.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad prípravné práce k realizácii stavby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo.

Základné údaje

Obchodné meno
Marek Ďurana
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
46 259 449
Dátum vzniku
27. júna 2011
Miesto podnikania
013 05 Lysica
Živnostenský register
Okresný úrad Žilina, vložka č. 580-47945
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Marek Ďurana zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo

  • Čistiace a upratovacie služby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Marek Ďurana?

Miesto podnikania je v obci 013 05 Lysica.

Čím sa Marek Ďurana zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo; čistiace a upratovacie služby.

Aké je IČO – Marek Ďurana?

IČO je 46 259 449.

Odkedy podniká Marek Ďurana?

Podnikanie začalo 27. júna 2011. Na trhu pôsobí 15 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Marek Ďurana podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese marek-durana.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.